مد روز انواع مانتو شال روسری سایت "مد روز" مدل های جدید عکس مدل مانتو رنگی مجلسی لباس زنانه مانتو رنگی جلوباز روسری رنگی ست مجلسی لباس زنانه و دخترانه

مدل های کفش دخترانه بچه گانه – سری چهارم – کفش مناسب کودک

در مطالب قبلی از سری مطالب ” کفش بچه گانه دخترانه ” مدل های مختلف کفش دخترانه بچه گانه را در سایت مد روز مشاهده نمودید.

برای مشاهده مطالب قبلی از لینک های زیر استفاده نمایید .

مدل های کفش بچه گانه دخترانه – عکس کفش دخترانه شیک و زیبا – سری اول

مدل های کفش دخترانه بچه گانه – عکس کفش دخترانه – سری دوم

کفش های پلاستیکی و یا برخی از کفش های پارچه ای ( حتی اگر گران قیمت و از مارک های معروف کفش بچه گانه باشند ) برای کودک نامناسب هستند .کفش مناسب کودک باید از عرق کردن پای کودک جلوگیری کرده و رطوبت را جذب کند همچین  کفش کودک باید نرم و راحت باشد و کودک به راحتی بتواند انگشتان پای خودرا داخل کفش حرکت دهد . کفش هایی که کیپ پای کودک هستند و اجازه کوچکترین حرکتی به پنجه پا و انگشتان پای کودک نمیدهند ، اصلا مناسب کودک نیستند.

 

کفش پارچه ای بچه گانه زیپ دار - دخترانه

برای کودکان زیر سه سال بهتر است هر سه یا چهار ماه یک جفت کفش بخرید و بعد از سه سالگی این مدت رو طولانی تر کنید . برای کودکان زیر 7 سال هرگز چندین کفش در یک زمان خریداری نکنید زیرا رشد اندازه پای کودک در این سن نا منظم بوده و ممکن است چند ماه بعد در استفاده از کفش جدیدی که قبلا تهیه شده ، دچار مشکل شود .

کفش سفید بچه گانه دخترانه عروسکی طرح میمون
کفش سفید بچه گانه دخترانه عروسکی طرح میمون

تا پیش از سن چهار سالگی بهتر است برای کودک ، کفش چسب دار یا زیپ دار بخرید ولی برای کودکان بالای چهار سال میتوانید کفش بنددار بخرید فقط  سعی کنید کودک یادبگیرد که خودش بندکفش هایش را ببندد . همیشه توجه داشته باشید که بعد از بستن بند کفش ها توسط کودک ، یکبار بررسی نمایید تا بندکفش ها شل نباشد و به درستی بسته شده باشد .

 

 

موقع خرید کفش برای کودک از او سوال کنید که آیا پایش در داخل کفش راحت است یا خیر . هیچ گاه کفش تنگ را به امید اینکه جاباز خواهد کرد انتخاب نکنید . علاوه بر سوال از کودک ، بعد از پوشیدن کفش توسط کودک ، نوک کفش را با انگشت فشار دهید و مطمئن شوید که حداقل یک بند انگشت ، جا برای حرکت انگشتان کودک در قسمت جلویی کفش وجود داشته باشد .

 

 

کفش زیپ دار عروسکی بچه گانه دخترانه
کفش زیپ دار عروسکی بچه گانه دخترانه

 

کفش بچه گانه با رونگ گلبهی روشن - دخترانه
کفش بچه گانه با رونگ گلبهی روشن – دخترانه

 

کفش بچه گانه دخترانه پارچه ای رنگ صورتی روشن طرح قلب
کفش بچه گانه دخترانه پارچه ای رنگ صورتی روشن طرح قلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.