مد روز انواع مانتو شال روسری سایت "مد روز" مدل های جدید عکس مدل مانتو رنگی مجلسی لباس زنانه مانتو رنگی جلوباز روسری رنگی ست مجلسی لباس زنانه و دخترانه

مدل های کفش دخترانه بچه گانه – سری سوم – کفش مجلسی دخترانه

در این مطلب از سایت مد روز ، ادامه سری مطالب قبلی درباره خرید کفش مناسب بچه گانه را مطالعه می نمایید. جهت مطالعه سری قبلی این مطالب از لینک زیر استفاده بفرمایید .

مدل های کفش بچه گانه دخترانه – سری اول 

مدل های کفش بچه گانه دخترانه – سری دوم 

برای کودک بهتر است دو نوع کفش تهیه کنید. یکی برای استفاده در مجالس و کفش دومی برای استفاده روزهای عادی . کفشی که برای مهمانی ها برای دختر خود تهیه میکنید کمتر مورد استفاده قرار میگیرد . کفش مجلسی دخترانه معمولا به صورت کار شده تولید میشوند و مثلا دارای روبان و پاپیون یا گل و … میباشند .

این نوع کفش های مجلسی دخترانه برای استفاده در طول روز اصلا مناسب نیستند چرا که به باعث اذیت کودک شده و همچنین به دلیل فعالیت زیاد کودک ، این نوع کفش ها سریع خراب میشوند . کفش های مجلسی بچه گانه معمولا گران هستند و اصلا به صرفه نیست که دم دست استفاده شده و سریع از بین بروند .

کفش مجلسی دخترانه بچه گاننه مخصوص مهمانی ها
کفش مجلسی دخترانه بچه گاننه مخصوص مهمانی ها

همانطور که در مطالب قبلی عرض شد ، کفش هایی مثل تصویر بالا ، از نوع کفش مجلسی دخترانه بوده و به دلیل اینکه سطح پای کودک را به خوبی نمیپوشاند ، میتواند باعث آسیب دیدگی پای کودک در هنگام بازی کردن شده و معمولا در صورت استفاده بلند مدت کودک از این کفش ، زمین خوردن و پیچ خوردگی پای کودک حتمی است .

کفش دخترانه بچه گانه شیک و اسپورت
کفش دخترانه بچه گانه شیک و اسپورت

 

این کفش بچه گانه دخترانه به رنگ سفید و کرم خیلی شیک و زیباست . زبانه های کفش به شکل گربه کار شده اند که میتواند برای کودک بسیار جذاب و دلنشین باشد .

این کفش چسب دار است و کودک شما به راحتی و بدون کمک شما میتواند کفش خود را بپوشد که حس خوبی به کودک خواهد داد . این کفش دخترانه ، تمام پای کودک را پوشانده و به خوبی از پای کودک محافظ میکند .

زیره این کفش تخت و نرم میباشد که بهترین حالت برای کودک شماست .

کفش صورتی خال خالی
کفش صورتی خال خالی

این مدل کفش بچه گانه دخترانه ، طرح بسیار مناسبی دارد که میتوان هم به صورت روزانه استفاده کرد و هم میتوان به عنوان کفش مجلسی ، در مهمانی ها مورد استفاده قرار داد .

رنگ صورتی رنگ مورد علاقه دختر بچه ها بوده و خال های سفید روی کفش ، جذابیت زیادی به ان داده است .

کفش مجلسی دخترانه شیک - بچه گانه
کفش مجلسی دخترانه شیک – بچه گانه
کفش مجلسی دخترانه چسب دار
کفش مجلسی دخترانه چسب دار
کفش مجلسی دخترانه به شکل موش
کفش مجلسی دخترانه به شکل موش
کفش قرمز و مجلسی دخترانه - میکی موس
کفش قرمز و مجلسی دخترانه – میکی موس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.