مد روز انواع مانتو شال روسری سایت "مد روز" مدل های جدید عکس مدل مانتو رنگی مجلسی لباس زنانه مانتو رنگی جلوباز روسری رنگی ست مجلسی لباس زنانه و دخترانه

مدل های کفش بچه گانه دخترانه – عکس کفش دخترانه شیک و زیبا – سری اول

بچه ها معمولا از 18 ماهگی به بعد ، شروع به راه رفتن میکنند . از انجایی که پاهای کودک بسیار حساس میباشد ، بعد از یک و نیم سالگی کودک و زمانی که شروع به راه رفتن کرد ، باید به فکر خرید کفش مناسب برای فرزند خود باشید .

اکثر کودکان دارای پاهای بی نقض هستند و درصد بسیار کمی از کودکان با مشکلاتی در پا ، به دنیا میایند . ولی بسیاری از مردم در بزرگسالی دچار مشکلات پا و یا مشکلاتی ناشی از عدم توجه درست به پا و راه رفتن ، میشوند .

برای اینکه کودک شما در آینده دچار مشکلات مربوط به استفاده نادرست از کفش و خرید کفش بی کیفیت بچه گانه نشود ، بهتر است بجای قیمت و مارک کفش بچه گانه ، به کیفیت کفش توجه نمایید .

در این مطلب از سایت مد روز ، مدل های زیبا و شیک کفش بچه گانه دخترانه را برای شما جمع آوری کرده ایم .

کفش دخترانه بچه گانه - رنگ صورتی
کفش دخترانه بچه گانه – رنگ صورتی

این کفش به رنگ صورتی روشن کاملا یک رنگ دخترانه و زیباست که با گلهایی که در بخش جلویی کفش کار شده ، جذابیت خوبی در این کفش ایجاد کرده .

کفش بچه گانه مناسب کفش است که پاهای کودک را به خوبی پوشش داده و تنگ و یا گشاد نباشد . هیچ گاه برای کودک در سنین خیلی پایین ، کفش گشادتر از حد معمول را فقط به دلیل اینکه کودک سریع رشد میکند ، نخرید .

پاهای کودک در سنین زیر 6 سال شدیدا حساس بوده و استفاده ازکفش نامناسب میتواند صدمه جبران ناپذیری به پاهای فرزند شما وارد کند .

کفش اسپورت دخترانه بچه گانه - بالای هفت سال - سفید
کفش اسپورت دخترانه بچه گانه – بالای هفت سال – سفید

 

 

این کفش سفید دخترانه ، برای سنین بالای 7 سال مناسب است . استفاده از رنگ طلایی شیک در کنار رنگ سفید برفی ، ظاهری بسیار شیک و مجلسی به این کفش بچه گانه دخترانه داده است .

توجه داشته باشید که بهترین و مناسب ترین کفش بچه گانه ، کفشی است که پاشنه ای تخت داشته باشد و بدنه کفش نرم بوده و پای کودک را کاملا بپوشاند .

این مدل کفش بدون بند بوده و با استفاده از بندهای چسب دار ، محکم میشود و پوشیدن این کفش برای کودک بسیار راحت است و میتواند بدون کمک مادر ، کفش خود را بپوشد .

کفش بچه گانه دخترانه پلنگی - با روبان قرمز
کفش بچه گانه دخترانه پلنگی – با روبان قرمز

طرح پلنگی یا لئوپارد از طرح های زنانه و دخترانه ای است که تقریبا هیچگاه از مد نمیافتد . روبان های قرمز کار شده در جلوی این کفش دخترانه جلوه ای خاص به این طرح داده است .

کفش مناسب بچه گانه باید طوری باشد که انگشتان کودک به راحتی در بخش پنجه کفش حرکت کنند و هیچ فشاری به انگشتان پا وارد نشود . نرم بودن بخش رویه کفش باعث جریان بهتر خون در پای کودک خواهد شد.

کفش بچه گانه دخترانه رنگ صورتی سیر
کفش بچه گانه دخترانه رنگ صورتی سیر

رنگ صورتی و بخصوص رنگ صورتی سیر ، رنگ مخصوص خانم هاست  . حالا این خانم چه 80 ساله باشد و چه نوزاد .

این کفش مخصوص کودکان زیر 4 سال است و خزهای سفید کارشده بر روی کفش ، ظاهری بسیار زیبا به این کفش داده است . البته توجه داشته باشید که طرح هایی مثل این کفش ، برای کودکان زیر 4 سال ، فقط در مهمانی ها و مجالس مناسب است  .

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از ایجاد رطوبت و عرق کردن پای کودک و همینطور ایجاد بیماری های پوستی ، بهتر است کف داخلی کفش های بچه گانه ، رطوبت گیری مناسبی داشته باشد

کفش دخترانه - بچه گانه - رنگ صوری سیر
کفش دخترانه – بچه گانه – رنگ صوری سیر
کفش دخترانه بچه گانه راه راه - سفید و آبی
کفش دخترانه بچه گانه راه راه – سفید و آبی
کفش دخترانه بچه گانه شیک و زیبا
کفش دخترانه بچه گانه شیک و زیبا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.